Referencie

Výber referecnií (2010 - 2021)

Táňu odporúčam ako skvelú učiteľku angličtiny. Dokázala zaujať moje deti od prvej chvíle – malú škôlkárku, ktorá s ňou dobrovoľne a s radosťou „angličtinovala“ aj v školských laviciach a inšpirovala aj moju pubertiačku, ktorá predtým angličtinu považovala len za jeden z nudných školských predmetov. Je vynikajúca a cieľavedomá učiteľka.

Slávka Gavlasová

Je tomu cca 12 rokov čo môj syn Patrik Pieš začal k Vám chodiť na angličtinu.
Chodili niekoľko rokov aj s mladším bratom Lukášom do Vašej Harmónie na Holíčskej.

Postavili ste im veľmi slušný základ angličtiny, na ktorom mohli ďalej stavať.
Možno si spomeniete to som bol ja čo preferoval viac výuku konverzácie namiesto výuky gramatiky na písomky v škole. Aj nakoniec obaja chodili k Vám na konverzáciu ešte aj prvé dva roky na gymnáziu.

Dnes nám prišli výsledky národných porovnávacích testov, ktoré sa používajú aj ako testy na „prijímačkách“ na VŠ. Patrik bol medzi najlepšími v ČR a SR z 1200 skúšaných.

Chcel som Vám dať spätnú väzbu, aby ste vedeli že to robíte dobre. Ďakujeme.

S pozdravom Igor Pieš

Dobry deň pani Zúriková.
Viktor bude pokračovať aj v tomto školskom roku u vás s angličtinou. Bol by som rád, keby ste Viktora zaradili do skupiny, ktorá bude v utorok a vo štvrtok. Ostatné dni bude na tréningoch.
S kurzom som spokojný. V škole mu angličtina ide dobre vďaka vášmu kurzu. Kurz u vás berie ako hru a zábavu a dobre s angličtinou napreduje.

S pozdravom Jozef Bočkay

S angličtinou sme veľmi spokojní, dievčatá sa naučili oveľa viac ako v škole, v aute – cestou na tréningy gymnastiky si veselo pospevujú anglické pesničky a predbiehajú sa, ktorá sa toho naučila viac. Na angličtinu sa vždy tešia a forma, ktorú si pani učiteľka zvolila ich veľmi chytila. Sme naozaj spokojní!

Natalka a Nikolka s rodičmi

Dobrý deň, rada by som s Vami podelila o skúsenosti s kurzom angličtiny v oddelní busy bee. Moja dcéra Simonka chodí na kurz už druhý rok a s pani lektorkou Táňou ako ju oslovuje je veľmi spokojná. S priebehom hodiny som mala možnosť oboznámiť sa, kým som na dcéru čakala. Lekcia prebieha hravou formou. Je dopĺňaná piesňami vďaka ktorým sa deti učia celé frázy, nie len slová. Moja dcéra tam chodí rada a na pani Táňu sa vždy teší. To je dôvod prečo bude Simonka v kurze pokračovať ďalej.

Simonkina mama Andrea

"Naša dcéra navštevuje kurz anglického jazyk od vzniku štúdia Harmónia. S výučbou sme spokojní. Nadobudnuté vedomosti u Vás jej pomáhaju zvládnuť učivo AJ v škole (zatiaľ mala vždy 1-ku). Kurz vediete hravou formou, ktorá deti upúta.
Karolínka chce aj tento školský rok pokračovať v AJ. Karolínke sa páči Váš prístup k angličtine a forma učenia. V triede patrila k tým, čo majú lepšie znalosti.

Ďakujem Viera Chudíková

Dobrý deň prajem, budeme velmi radi ak to opäť vyjde a Samko nastúpi na doučovanie aj v tomto školskom roku. Ak by to bolo možné zaradiť ho do skupiny 2krát do týždňa.

S pozdravom Žembová.

Jazyková škola…má veľmi dobre zorganizovaný vyuč.systém. Hodiny sú vedené kombináciou komunikatívnej, audio-linguálnej, hudobnej a priamej metódy vyučovania angl.jazyka. Pani lektorka Tánička je milá, priateľská, trpezlivá, kreatívna, pozitívnym prístupom vo výučbe motivuje ku schopnosti napredovať v zvládaní angl.jazyka. Naše deti vďaka nej výrazne napredovali v angl.jazyku, získali veľkú slovnú zásobu, vďaka Táničkinmu hudobnému nadaniu, ktoré využíva v tvorbe tematických angl.piesní sa deti zlepšili aj po hudobnej stránke a odbúrali strach v komunikovaní v anglickom jazyku. Srdečne ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

Katarína Lalová

Ďakujeme našej najúžasnejšej pani učiteľke Tatianke za to, že pre nás angličtina nie je strašiak, ale záľuba. Za to, že s naším Kubkom mala trpezlivosť a vedela ho zaujať takým spôsobom ako žiadny iný pedagóg. Som veľmi rada, že som mohla spoznať Váš spôsob výučby, ktorý je zábavný a hravý. Ešte raz srdečná vďaka za všetko, pani učiteľka. Prajeme Vám veľa dobrých študentov a veľa spokojných rodičov.

S pozdravom ostávajú Tatiana a Kubko

Spôsob, ako Tatianka učí deti angličtinu, je pre deti nielen hravý, ale aj efektívny, čo môžem posúdiť s odstupom času, že sa na dcéru už od škôlky nalepila slovná zásoba a v škole nemá teraz s angličtinou problém. Škoda, že sme už od Tatianky teraz ďaleko, viac takýchto milých a trpezlivých učiteľov prajem deťom (aj rodičom)

Janka Ladzianska

Hodiny s Clappy boli skvelé – užil si ich dvojročný syn, aj my, rodičia. Syn sa učil hravou formou prostredníctvom pesničiek, videí. Hodiny boli interaktívne vďaka hraniu na hudobné nástroje, tancovaniu či rôznym pomôckam. Pani učiteľka do nich vkladlala veľa energie. Ďakujeme a odporúčame.
Eva Hapčová